Canadian Open: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
→Points and prize money
Line 980:
|-
!style="background:#ededed;"|Men's Singles
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|-
!style="background:#ededed;"|Women's Singles
|$
|$
|$
|$
|$
|$14,
|$
|$3,
|$1,
|-
!style="background:#ededed;"|Men's Doubles<sup>†</sup>
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|style="background:#ededed;"|N/A
|style="background:#ededed;"|N/A
|