ITF W15 de Brossard: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
→Prize money
No edit summary |
|||
Line 90:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Women's singles'''
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|-
|style="background:#ededed;"|'''Women's doubles'''<sup>†</sup>
|$
|$
|$
|$
|$
|style="background:#ededed;"|N/A
|style="background:#ededed;"|N/A
|