Calgary Challenger: Difference between revisions
→Prize money
Line 169:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Men's singles'''
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$200
|$0
Line 189:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Men's doubles'''<sup>†</sup>
|$
|$
|$1,
|$
|$
|style="background:#ededed;"|N/A
|style="background:#ededed;"|N/A
|