Tevlin Challenger: Difference between revisions
→Points and prize money
No edit summary |
|||
Line 143:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Singles'''
|rowspan=2|
|rowspan=2|
|rowspan=2|
|rowspan=2|
|8▼
|1▼
|5
|
|0
|-
Line 174:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Singles'''
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|-
|style="background:#ededed;"|'''Doubles'''<sup>†</sup>
|$
|$
|$
|$
|$
|style="background:#ededed;"|N/A
|style="background:#ededed;"|N/A
|