Fredericton Challenger: Difference between revisions
→Prize money
Line 98:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Singles'''
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|-
|style="background:#ededed;"|'''Doubles'''<sup>†</sup>
|$
|$
|$
|$
|$
|style="background:#ededed;"|N/A
|style="background:#ededed;"|N/A
|