Championnats de Granby: Difference between revisions
→Prize money
Line 347:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Women's singles'''
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|$
|-
|style="background:#ededed;"|'''Men's doubles'''<sup>†</sup>
Line 367:
|-
|style="background:#ededed;"|'''Women's doubles'''<sup>†</sup>
|$
|$
|$
|$
|$
|style="background:#ededed;"|N/A
|style="background:#ededed;"|N/A
|